Festival centrum

Sekce Festival centrum je vytvořena za účelem poskytovat podrobné informace o účasti na Video Festu 2023 a to jak stávajícím, tak i potenciálním partnerům a sponzorům.

Termín festivalu:
13-14.05.2023

Budova WPP
Bubenská 1
Praha 7

Prezentační a
testovací placy

Nově 700m2

Na letošním festivalu se nám podařilo získat jeden velký prostor One Spece pro Prezentační a testovací placy. Celková plocha je cca 700m2 a jedná se o spodní patro centrální haly. Nově budou také v prostoru probíhat přednášky a workshopy. Prostory One space se tak poprvé stanou plnohodnotnou součástí propojování značek, firem a účstníků festivalu.

Festivalové prostory

Individuální přístup

Klademe důraz na interaktivní propojení značek a jejich produktů s návštěvníky. Proto je pro nás důležité naslouchat vizím a cílům partnerů, tak aby mohli vytvářet nové příležitosti pro spolupráci, podporu a rozvoj.

Cena za účast

Zpoplatněné

Testovací a prezentační placy

Naše portfolio účsastnického poplatku na testovacích a prezentačních placech je momentálně rozděleno do dvou základních. Cena za jednu značku a cenu za více značek. Cena za více značek se vztahuje převážně na distributory a obchodníky, kteří mají v nabídce více značek.

Interakcí se rozumí zapojení produktů do filmařských a testovacích placů. Část těchto placů budou nově součástí festivalového programu.

Zdarma

Přednášky a workshopy

Značky, firmy, jednotlivci a jiné instituce mají možnost prezentací formou workshopů a přednášek zcela zdarma. Jedinou podmínkou je tématické zaměření, které musí zapadnout do celkového konceptu festivalu.

Testovací a prezentační placy

Jedna značka

13.800 kč

Cena bez DPH

Jedna značka + Interakce

23.600 kč

Cena bez DPH

Více značek

17.800 kč +

*Individuální cena bez DPH

Více značek + Interakce

27.600 kč +

*Individuální cena bez DPH

*Individuální cena bude stanovena na základě monžství prezentovaných značek a produktů.
10% sleva pro účastníky předchozích ročníků.

 

Partnerství
a sponzorství

Sekci připravujeme

Více informací o festivalu a galerie z loňských ročníku zde:

Kontakt

Ladislav Drahoš

rozvoj spolupráce

777 242 790
info@stogle.org