Značky a firmy, které
jsme hrdě přivítaly

Interview
a hosté

Tématicky vedené rozhovory moderátory s hosty, kteřími byli například legendární kameramani F.A.Brabec, Vladimír Smutný, filmová producenka Daria Špačková, zpěvák 7krát3, rapper Maniak a mnoho dalších. Sekci v minulosti moderovali Jakub Kohák, Emma Smetana a Poeta. Pro tuto sekci je vždy vyhrazena jedna místnost s velkou promítací stěnou.

Témata Interviews

Camera clasics / Young directors / Young cameras / Creative People In Film Set / Interpret and creators / Produkce v praxi / Hip Hop classic clips / atd…

Tvorba hostů

Tváře rozhovorů

Přednášky
a workshopy

Prednášky a workshopy probíhají nejméně ve dvou místnostech. Naším cílem je a vždy bude nabízet široké spektrum témat a to jak hojně navštěvovaných tak i úzce specializovaných, které osloví i menší množství kreativců.

Témata přednášek a workshopů

Seminář Asociace českých kameramanů / Vizuální tvorba v Unreal Engine / Color Grading / Zvuková dramaturgie audiovizálních děl / Projekční led stěny s vysokým rozlišením / Vertikální natáčení na sociální sítě / Výběr vhodného monitoru pro edit videí / atd…

Tvorba hostů

Tváře přednášek a workshopů

Prezentační
a testovací
placy

Postupně budujeme naší vizi propojování firem, značek a jejich produktů s návštěvníky. Pro tyto účely vždy připravíme jednu až dvě místnosti, které nabízejí návštěvníkům možnost seznámit se značkami a firmami formou vystavených produktů.

Nedílnou součástí je však také možnost testování vybrané techniky v námi vytvořených filmových placech, které vždy na každý ročník tématicky stilizujeme.

Galerie z placů

Značky a firmy na placech

Master
Class

Pozitivně podporovat komunitu prostřednictvím předávání zkušeností je nejkratší cesta jak motivovat jedince k úspěchu. Proto jsme od loňského roku rozšířili vzdělávací sekci formou Master Class.

Loňský rok byl zaměře na svícení a lekci vedl legendární kameraman F.A.Brabec, který názorně ukazoval a vystětloval pricipy svícení.

Galerie z Master Class

Video Fest 2023

Připravujeme

Kontakt

Ladislav Drahoš

Rozvoj spolupráce
info@videofestival.cz
+420 777 242 790

Honza Moravec


info@videofestival.cz
+420 602 177 157